Aicinām uz semināru par decentralizēto notekūdeņu apsaimniekošanu

2.novembrī plkst. 13.00 ikviens interesents ir aicināts uz semināru “Par notekūdeņiem no decentralizētajām kanalizācijas sistēmām un to apsaimniekošanas prasībām.”  Pasākums notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, Rīgā, Peldu ielā 25 (409. telpā) vai neklātienē šeit: https://youtu.be/dPVc_dJRbbY

Seminārā runāsim par to, kā apsaimniekot no decentralizētajām sistēmām saņemtos notekūdeņus un to ietekmi uz vidi. Šādu notekūdeņu pieņemšanas un attīrīšanas praktiskie aspekti būtiski atšķiras no centralizēto notekūdeņu apsaimniekošanas. Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies ūdenssaimniecību pārstāvji no Aizputes, Dobeles un Mārupes. Uzstāsies arī eksperti no VARAM un Valsts vides dienesta. Savukārt biedrība Baltijas Krasti prezentēs projektā LIFE GoodWater IP izstrādāto matemātisko modeli decentralizēto sistēmu negatīvās ietekmes prognozēšanai apdzīvotās vietās.

Pasākums notiks klātienē, bet tajā varēs piedalīties arī pievienojoties attālināti, tiešsaistē rakstiski uzdodot jautājumus vai komentējot. 

Lai piedalītos pasākumā, aicinām pieteikties, sūtot epastu uz adresi ilona.vilne@varam.gov.lv līdz šā gada 31. oktobrim. Epastā lūdzam norādīt vārdu un uzvārdu un to, vai pasākumā plānojat piedalīties klātienē vai attālināti.

Pasākuma darba kārtība atrodama šeit: