Nākotnes ciema iedzīvotājus aicinām uz izglītojošu pasākumu par dabisku upes plūdumu

Ceturtdien, 10. augustā plkst. 17.00, aicinām Nākotnes ciema iedzīvotājus un citus interesentus piedalīties izglītojošā paraugdemonstrējumā un diskusijā par to, kā dažādi šķēršļi un aizsprosti ietekmē ūdens tecējumu.

Kopā ar LIFE GoodWater IP ekspertiem no Auces upes Nākotnes ciematā izkrausim akmeņu rindu, lai ļautu straumei ritēt. Valsts zinātniskā institūta BIOR pētnieks Kaspars Abersons un Pasaules Dabas Fonda Saldūdeņu programmas vadītāja Magda Jentgena stāstīs par to, kā šķēršļi un mākslīgi aizsprosti var izmainīt upes dabiskos ceļus. Rosināsim uz upi skatīties citām acīm – kā uz dzīvu, mainīgu ekosistēmu.

Tiekamies Nākotnē, vecajā ciematā pie koka tilta pār Auci (56.6084 23.4492), ceturtdien, 10. augustā plkst. 17.00. Šis bezmaksas pasākums plānots apmēram 2 stundu garumā, paredzētas arī sarunas un atspirdzinājumi.

Pasākumu organizē Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar LIFE GoodWater IP projekta partneriem. Vairāk par projektu lasiet www.goodwater.lv vai seko LIFE GoodWater IP Facebook, Instagram, Twitter vai LinkedIn. Iepazīsti arī projekta mācību platformu http://macies.goodwater.lv.

Papildu informācija:

Undīne Laugale, tālr. 27178050

Pasaules Dabas Fonds