Seminārā stāstām par jauno grantu konkursu un iepriekšējo projektu īstenotāju pieredzi

Lai plašāk pastāstītu par mazo grantu programmu un 3. uzsaukumu, 22.03.2023 tika aicināts ikviens interesents uz informatīvo semināru “Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai” ZOOM platformā, kopā pulcējot vairāk kā 100 dalībniekus.

Semināra ievadā LIFE GoodWater IP vadītāja L. Fībiga pastāstīja par projektā jau paveikto, izpētīto un sasniegto, kā arī īsi informēja par tuvākajām plānotajām aktivitātēm. E. Jaņēviča no LLKC sniedza ieskatu, kas tad īsti ir mazais grants, kā veicies divos iepriekšējos uzsaukumos 2021. un 2022. gadā, un kādas ir galvenās atziņas no šiem abiem uzsaukumiem.

Savukārt par grantu īstenošanas pieredzes stāstiem dalījās M. Lietuvietis no Alūksnes novada pašvaldības (2021. gada grants) un G. Novika no Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas (2022. gada grants).

Turpinājumā E. Jaņēviča no LLKC jau detalizēti stāstīja par mazā granta 3. uzsaukumu, iepazīstinot ar tā nolikumu, projektu konkursa mērķi, uzdevumiem, prioritāri atbalstāmiem pasākumiem, konkursa norises laiku, attiecināmajām izmaksām, kuras tiek atbalstītas (finansētas) projekta ietvaros u.c. būtiskiem nosacījumiem. Pēc prezentācijām semināra dalībniekiem bija iespēja uzdot jautājumus.

Semināru organizēja SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) sadarbībā ar biedrību “Baltijas Vides Forums” (BEF) projektā LIFE GoodWater IP.

Semināra prezentācijas pieejamas šeit: